Ekonomi

‘Evim Evin Olsun’ kampanyasına sigorta teminatı geldi

Kahramanmaraş’ta depremlerden etkilenen vatandaşların konut sorununun analizine katkı sağlamak. “Benim Evim Senin Evin Olsun”kampanya başladı.

Bu sistemle hayırsever ev sahipleri evlerini ücretsiz ya da indirimli kira bedelleri ile ihtiyaç sahiplerine sunabilecek.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde merkez üssü hasar gören 11 ilde evlerini afetzedelere açan hayırsever vatandaşların evleri ve eşyaları poliçede belirtilen risklere karşı korunuyor. “Tek Yürek İnşa ve Mülkiyet Sigortası”ile garantilidir.

Türkiye Sigorta verdiği teminatla ilgili açıklama yaptı.

Elektrik, doğalgaz, su saatleri, kombiler, uydu antenleri, kalorifer ve armatürlerin riskleri korunacaktır.

Afetzedelerin kullanımına tahsis edilen konutlar, konuttaki eşyalar, elektrik, doğalgaz, su saatleri, kombiler, uydu antenleri, kalorifer, armatür ve/veya sabit tesisatlar için özel olarak hazırlanan Tek Yürek Bina ve Mülkiyet Sigortası ve/veya binaya dahil edilecek sabit tesisatlar. risklere karşı garanti sağlayacaktır.

Benim Evim Senin Evin kapsamındaki konutlar 25 bin TL’ye kadar 1 yıl vadeli sigortalanıyor.

Yangın, yıldırım, infilak, fırtına, duman, sel/sel, iç su, grev, lokavt, düzensizlik, halk hareketleri, menfur hareketler, terör, heyelan, 25 bin TL’ye kadar bir yıl vadeli teminat verecek. hava-deniz-kara araçları çarpışma ve dolu risklerine karşı.

kepsuthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu