Haber

Soyer Şehit Yakınlarıyla İftarda Bir Araya Geldi: Siz Bize Emanetsiniz, Size Sonuna Kadar Sahip Çıkacağız

izmirBüyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Tarihi Gaz Fabrikası’nda düzenlenen iftarda , şehit yakınları ve gaziler öne çıktı. 6 Şubat depreminde hayatını kaybedenlerin yakınlarının katıldığı iftar yemeğinde Önder Soyer, “Her birinizi saygıyla selamlıyor, acınızı tüm kalbimle paylaşıyorum. Siz onların emanetisiniz. Biz size sonuna kadar sahip çıkacağız.”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Konutta 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden şehit aileleri, gaziler ve şehit yakınları için iftar düzenlendi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı’nın ev sahipliğinde Tarihi Kömür Gazı Fabrikası’nda düzenlenen iftara CHP İzmir Milletvekilleri Murat Bakan, Nitelikli Polat, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, bürokrat ve askerler katıldı. Tunç Soyer. .

SOYER: “GURUR DUYUYORUZ”

Başkan Tunç Soyer, “Bugün bu güzel vatanda bizlerin gururla ve huzurla nefes alması için canlarını ortaya koyan yiğit şehitlerimiz ile kızıl bayrağımız uğruna sağlıklı günlerini feda eden kahraman gazilerimizin ortasındayız. 6 Şubat’ta yaşadığımız korkunç depremde kaybettiğimiz şehit ailelerinin yanı sıra kahraman gazilerimizin de vatan uğruna verdikleri mücadelelerde şehit olan şehitlerimizin ailelerinin yanındayız. .Her birinizi saygıyla selamlıyor, acınızı tüm kalbimle paylaşıyorum.Anılarını sonsuza kadar yaşatacağız, son nefesimize kadar saygıyla anacağız.Sizler bize emanetsiniz, biz size sahip çıkacağız. sonuna kadar.”

Kaynak: ANKA / Yerel

bozovaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu