Haber

Hande Erçel’in Kas Gösterdiği Tatil Fotoğraflarında Ağızlarını Yazan Saat Detayı!

Hande Erçel de tıpkı Yasemin Özilhan gibi sosyete gelini olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hakan Sabancı’ya aşık olan ve ilişkilerinin önemli bir yöne evrildiği söylenen Erçel, bugünlerde kız arkadaşıyla geçirdiği tatillerden bol bol fotoğraf paylaşıyor. Erçel’in son pozlarındaki saat detayı ise ağzımızı açık bıraktı!?

Hande Erçel, bir süredir aşk defteri oldukça kabarık olan Hakan Sabancı ile birlikteydi, bilmemenize imkan yok.

Hakan Bey’in Hande Erçel ile olan ilişkisi, flörtten öteye gitmeyen ve son uzun ilişkisini yaşadığı Aslışah Alkoçlar’dan işler ciddileştiği için ayrılan bazılarına göre umut vericidir.

Kız arkadaşıyla bu memleket senin bu memlekette gezen Hakan Sabancı bütün düğmelere basıyor. Serenat yaptığı, yatağına güller döktürdüğü, romantik akşam yemekleri yediği sevgilisini bir düğünde annesi Dilek Sabancı ile tanıştırdığını da biliyoruz.

Bu alaka önemli bir noktaya gelirken Hande Erçel Instagram hesabından tatil fotoğraflarını peş peşe paylaşıyor…

Son olarak Hande Erçel, sevgilisi Hakan Sabancı’ya ait olduğunu düşündüğümüz bu fotoğraflarda resmen kas gösterisi yaptı.

Bu fotoğraflarda Hande Erçel’in kasları kadar dikkatimizi çeken iki detay daha vardı.

İlki geçtiğimiz günlerde sevgilisi Hande Erçel’i Instagram’da takip etmeye başlayan Hakan Bey’in bu kareleri beğenmesi oldu.

İkincisi ise Hande Erçel’in kolundaki bu binlerce liralık Bvlgari saatti. Söz konusu saatin fiyatı modeline göre 220 bin ile 350 bin lira arasında değişiyor.

Ha bir de büstiyer var… Bu Prada büstiyer 20 küsur bin lira arkadaşlar.

Hande Erçel’in nadide saati ve kıyafeti hakkında yorumlar gecikmedi…

?

Ne düşünüyorsun?

haber-kiziloren.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu