Yaşam

Bu Tarz Benim Programım’daki tartışmalarıyla gündeme gelen Özlem Özden Son Haliyle Ortaya Çıktı!

Bir dönem seyircinin kaos ihtiyacını hatırlayan Bu Tarz Benim Yarışım’ın efsane isimlerinden Hasret Özden son haliyle gündem oldu. Tarzdan çok entrikayı öğrendiğimiz programda Ayşegül Doğan ile yaptığı tartışmayla akıllarda kalan Hasret Özden’in son durumunu ve kariyerini anlattık!

This Style is My programının en akılda kalan ismi kesinlikle Özlem Özden’di.

Özellikle Ayşegül Doğan’la yaşadığı tartışmalar… Bu ikilinin tartışması kaos meraklılarını çok sevindirdi.

Bu tartışmalarla sık sık gündeme gelen Özlem’in kıvrak zekası ve tuhaf özdeyişleri seyircilerin aklını yakmadı dersek yalan olur.

Bu Tarz Benim programıyla ünlenen Özlem Özden’i yakından tanıyalım! 1981 yılında doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Kamu Yönetimi okudu.

2010 yılında ağabeyi ile birlikte İstanbul’a taşındı. Burada bir derginin Halkla İlişkiler bölümünde görev aldı.

Özlem Özden, lise yıllarında tiyatroyla ilgilendi. Hasret Özden, Art Sokaklar ile başlayan oyunculuk kariyerinde Dokanlar, Medcezir, Güçlü Kız Zavallı Oğlan, Sebahat ve Melahat dizilerinde rol almıştır.

Bu süreçte stiline oldukça güvenen Hasret, kendisini bir stil yarışında göstermek istemiştir. Bu süreçte yolları Bu Tarz Benim yarışmasıyla kesişti.

Burada da kaotik bir kariyer yolculuğu geçiren Hasret, yarıştan sonra uzun süre ekranlardan uzak kaldı. Ardından bir magazin programında yorumcu olarak ekranlara geri döndü.

Dizi ve sinema filmlerinde küçük rollerde yer alan Hasret Özden, şimdilerde sosyal medya fenomeni olarak hayatına devam ediyor…

Şimdilerde ise son şekli ve değişimi ile sosyal medyanın gündeminde.

Saçlarını hem sıklaştıran hem de uzatan Hasret Özden’e yıllar çok güzel geçmiş sanki!

İşte Hasret Özden’in son hali ?

?

?

Peki Özlem Özden’in son halini nasıl buldunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu