Haber

Az önce deprem mi oldu? Az önce deprem nerede oldu? SON DEPREM! Deprem şimdi mi oldu, deprem şimdi mi oldu?

Deprem oldu mu? Konya ve Niğde’de deprem olduğu haberinin ardından vatandaşlar az önce deprem mi oldu? Az önce deprem nerede oldu? soruları gündeme getirdi. Peki, Niğde’de bir sarsıntı oldu mu? Konya’da deprem mi oldu? Aksaray’da sarsıntı oldu mu, nerelerde sarsıntı oldu? Şu an deprem mi var, sarsıntı şimdi mi oldu? Detaylar…

SADECE BİR ŞOK MUYDU?

AFAD’ın son depremler ve Kandilli’deki son depremler listesine göre deprem oldu mu, depremin şiddeti ne kadar oldu sorularına yanıt bulabilirsiniz. Aşağıdaki Son dakikaTremor listesi ile son titremeler ve titreme şiddeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

AFAD SON DEPREM LİSTESİ

Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı, son dakika deprem haberleriyle vatandaşlara güncel deprem haberlerini sunmaya devam ediyor.

AFAD SON sarsıntı

KANDİLLİ SON ZORLUK LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler Vatandaşa anında şok haber veririm. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KANDİLLİ SON sarsıntı

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesinden takip edebilirsiniz. Burada anlık deprem analizleri yapılmakta ve en güncel bilgilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün veya dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberleri ve depremin şiddeti sorusuna ayrıca AFAD ve Kandilli deprem listesi veya news.com’un en son depremler sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu