Haber

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine’de üreticiler ve Çine Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Çine’deki üreticilere seslenen Lider Çerçioğlu, Aydın’ın ekonomisinin yarısının tarıma dayalı olduğunu hatırlattı. Başkan Çerçioğlu, üreticilerin girdi maliyetlerinin ne kadar yüksek olduğunu bildiklerini belirterek, her zaman üreticinin yanında olduklarının altını çizdi.

Başkan Çerçioğlu’na Çin ziyaretinde Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer ve Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı Ziya Yılmaz eşlik etti.

Üreticilere seslenen Lider Çerçioğlu, şunları söyledi: “Üreticinin girdi maliyetlerinin yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz. Üreticinin her zaman yanında olduk. Tarlada kalan her ürünü en iyi haliyle alıp ihtiyaç sahiplerine verdik. Bugüne kadar gübre ve koyun bağışında bulunduk. Vatandaşlarımız arasında ayrımcılık yapmadık. Her zaman adil ve eşit davrandık”söz konusu.

Aydın’da sosyal belediyeciliği tam anlamıyla hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Çerçioğlu, amaçlarının bunu tüm Türkiye’ye yaymak olduğunu söyledi. Önder Çercioğlu, “Türkiye’de çok ciddi bir yoksulluk var. Kadınlarımız kazanın ne kadar kaynadığını çok iyi biliyor”ifadelerini kullandı.

Çine Pazarı’ndan da alışveriş yapan Lider Çerçioğlu, pazar esnafına hayırlı işler diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kizilcahamamajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu