Yaşam

Amerika’da ‘Deli Sedat’ rüzgarı

abdpost.com / ABD (IGFA) – Amerika’daki ünlü müzisyenleri Türklerle buluşturan Voce Music LLC’nin ikinci sürprizi ise kasım ayında 3 konser verecek olan Çılgın Sedat olacak. Çılgın Sedat, 3-10 Kasım tarihleri ​​arasında Amerika’ya gelecek ve dinleyicilerine keyifli anlar yaşatacak.

Canlı müziğiyle milyonları eğlendiren Çılgın Sedat, iş adamı Selçuk Sal Küçük’ün girişimiyle ABD’de ilk şubesini açan Ramiz, 3-10 Kasım tarihleri ​​arasında Philadelphia’da sahne alacak.

Bölgenin iddialı yerlerinden biri olma vizyonuyla geçtiğimiz ay kapılarını açan Ramiz Philadelphia da büyük açılışını 3 Kasım’da gerçekleştirecek.

NEW JERSEY DİVANE’DE EĞLENCELİ FESTİVAL

Çılgın Sedat ise 4 Kasım’da New Jersey’deki Divane’de olacak. Bölgenin en popüler mekanlarından Divane, eğlencenin doruğa ulaşacağı bir gecede Çılgın Sedat ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

ÜNLÜ YAĞMURLARI DEVAM EDECEK

Yıllardır Türkiye’nin çeşitli televizyon kanallarında kamera karşısına geçen ve sosyal hayatta tanınan deneyimli gazeteci Hüseyin Hatun’un desteğiyle ünlü isimler Ramiz Philadelphia ve New Jersey Divane’de sahne almaya devam edecek. ABD’deki Voce Music organizasyonlarıyla.

izmitajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu